Túžite po jedinečnej dovolenke na mori? Zahoďte predsudky! Skúste plavbu

Aktuality
Túžite po jedinečnej dovolenke na mori? Zahoďte predsudky! Skúste plavbu

Túžite po jedinečnej dovolenke na mori? Zahoďte predsudky! Skúste plavbu

29.9.2015

Plavba loďou ponúka skvelú príležitosť na oddych. Loď predstavuje plávajúci rezort s rôznymi reštauráciami, nákupnými centrami, športovými centrami, plážami a kultúrnymi zábavnými programami.

Môžete si užiť každú chvíľu výletu, oddýchnite si od každodenných starostí a odovzdajte sa relaxu. Ak sa chcete odviazať vyberte sa na okružnú plavbu!

Ak ste niekedy snívali o tom, že budete raňajkovať na palube lode a pritom vychutnávať slnečné lúče a dýchať čerstvý, mierne slaný vzduch, alebo že si ráno zabeháte 10 km v znamení zdravého životného štýlu, Váš sen sa môže splniť práve na výlete loďou.

A to je len začiatok! Výhodou okružnej plavby sú zastávky v rôznych prístavoch, počas ktorých turisti môžu vystúpiť a poobzerať sa po okolí. Môžu si užívať nielen služby poskytované výletnou loďou, ale aj spoznať miestnu kultúru a pamiatky, v prípade potreby aj v spoločnosti sprievodcu. Je to jedinečná možnosť spoznať rôzne zaujímavé krajiny v rámci jedného výletu.

Ak v prístavných mestách nenájdete zaujímavé akcie, nezabudnite na to, že na lodi máte k dispozícii nezdanené nakupovanie. Tomu sa vraví výhodná kúpa!

Keď už máte za sebou výdatné raňajky, alebo prehliadku mesta spojenú s obedom, či ste sa nechali rozmaznávať relaxačnou masážou, alebo ste si dopriali krátky spánok, je na rade večera pri sviečkach, šampanské, prípadne malá prechádzka po palube za jasu hviezd.

Samozrejme Váš večer môže vyzerať aj inak. Ak chcete pokúšať Fortúnu, choďte do kasína. Ak sa chcete unášať v rytme hudby, choďte si trošku zatancovať. Ak túžite po zábave v podobe predstavenia, čaká Vás divadelná sála.

Však to znie dobre? To všetko máte k dispozícii za rozumnú cenu, tieto plávajúce hotely ponúkajú 4-5 hviezdičkové služby, navyše si môžete vyberať z rôznych typov kabín, každý podľa svojich možností.