Dostať sa na letisko s našou cestovnou kanceláriou nie je problém.

Cesta na letisko

Pre našich klientov ponúkame odlety na zájazdy z Ruzyně, Viedne alebo priamo z ďalších nemeckých a rakúskych letísk. Obava z cestovania na zahraničné letisko nie je na mieste, na mnoho z nich sa dostanete pohodlnejšie a rýchlejšie ako do Prahy, navyše na každom z nich Vám zabezpečíme lacný strážený parking alebo nocľah v letiskovom hoteli s parkingom počas celej dovolenky v cene.

Ako sa na zahraničné letisko dostanem?

Máte v zásade 5 možností:

Vlastným automobilom

V tomto prípade zaistíme strážený parking alebo nocľah v letiskovom hoteli s parkingom počas celej dovolenky v cene. Parking je zaistený buď priamo na letisku alebo v jeho blízkosti, kedy je transfer na letisko v cene služby.

Parking alebo nocľah s parkingom môžete zarezervovať v priebehu online rezervácie zájazdu alebo kedykoľvek priamo tu.

Vlakom

Niektoré z nemeckých cestovných kancelárií (zoznam tu) majú vyjednanú špeciálnu spoluprácu s nemeckým dopravcom Deutsche Bahn a pre cestujúcich odlietajúcich z nemeckých letísk ponúka unikátny produkt tzv. Rail & Fly.

Za extrémne výhodných cenových podmienok máte možnosť sa dostať na dané nemecké letisko komfortnými vlakmi DB, rovnako tak aj po dovolenke späť do ČR. Cena vlakového lístka Rail & Fly v rámci Nemecka môže začínať od € 25. Vlakom sa tak dostanete priamo na letisko s komfortom, bez stresu a starostí s možnými problémami na diaľnici.

Využiť možnosti Rail & Fly môžete iba pri zakúpení samotného zájazdu, nemožno bookovať dodatočne! Pre viac informácií prosím kontaktujte našich operátorov.

Preprava na letisko špecializovanou firmou

V spolupráci s naším partnerom, ktorý disponuje dostatočnou flotilou automobilov a vyškoleným personálom, Vám ponúkam komfortnú a bezstarostnú prepravu na akékoľvek letisko priamo z Vášho bydliska a späť.

Preprava je zabezpečovaná výhradne vozidlami značiek VW či Škoda v perfektnom technickom stave. V závislosti od počtu osôb a batožín Vám bude pristavený najvhodnejší typ vozidla.

Aké máte možnosti voľby prepravy?

  • trieda Tourist - zákazník objednáva jednotlivé sedadlá v aute nie celé auto, voľné sedadlá môžu byť doplnené ďalšími pasažiermi na rovnaké letisko.
  • trieda Privat - zákazník objednáva celé auto na stanovenú dobu z miesta odchodu, ktoré si udáva zákazník.
  • trieda Business - zákazník si objednáva limuzínu a špeciálnu VIP službu, kedy v cene dopravy je občerstvenie, denná tlač, DVD vo vozidle. Vodič je oblečený v spoločenskom odeve

Koľko ma bude preprava stáť?

Naše ceny sú vzhľadom ku kvalite poskytovaných služieb veľmi priaznivé, napr. triedou Tourist zo Zlínskeho kraja na letisko Viedeň prepravíme 4 osoby za 220, - Kč. Z Prahy do Mníchova prepravíme 4 osoby za 8.200, - Kč. Presnú cenu dopravy na letisko z Vášho miesta bydliska alebo späť zistíte tu.

Cena sa vždy odvíja od miesta nástupu a počtu osôb, je vždy automaticky kalkulovaná pri rezervácii Vášho zájazdu na našom webe. Ak máte záujem len o prepravu na letisko, kontaktujte prosím našich operátorov.

Automaticky je kalkulovaná cena pre triedu Tourist, počet osôb je 1-8. V prípade záujmu o niektorú z vyšších tried prepravy alebo o prepravu vyššieho počtu osôb kontaktujte prosím našich operátorov.

Prípojný let z Prahy alebo Viedne

Môže sa stať, že cena identického zájazdu je výrazne nižšia zo vzdialenejšieho letiska v Nemecku, napr. Frankfurt, Dusseldorf či Hannover. Ako sa na naň môžete pohodlne a lacno dostať?

Našim klientom ponúkame možnosť zaistenia nadväzujúcich prípojných letov do daného letiska z Prahy alebo Viedne. Spoje sú zabezpečované spoľahlivými linkovými spojmi a na prestup budete mať vždy dostatok času (odporúčame min. 2h).

Môžete si myslieť, že cena prípojného letu bude vysoká, opak je ale pravdou. Pri rezervácii leteniek s dostatočným časovým predstihom sa môžete dostať na cenu, ktorá je pod úrovňou nákladov pri ceste autom na dané letisko. Príklad: prípojný let Viedeň-Frankfurt rezervovaný mesiac dopredu stojí vrátane všetkých táx CZK 1.800, - a let Praha - Frankfurt CZK 1.980, -. Ak uvážite, že zájazd zo vzdialenejších nemeckých letísk môže byť aj o 40% lacnejší ako identický zájazd od inej cestovnej kancelárie, je ponuka prípojných letov veľmi zaujímavá.

Aplikácia automatickej ponuky prípojných letov je dostupná pri rezervácii Vášho zájazdu, naďalej ju budeme pre našich klientov zdokonaľovať a rozširovať. V prípade, že máte záujem rezervovať prípojný let až po dokončení objednávky Vašej dovolenky, prosím kontaktujte našich operátorov.

Autobusom

Na letisko je možné zaistiť aj túto ekonomickú variantu prepravy, odporúčame vyhľadanie spojenia tu.