Nezabudnuteľné medové týždne v exotike

Medové týždne v exotike

Po svadbe sa zvyčajne novomanželia snaží naplniť svoje túžby. Vydávajú sa spoločne na svadobnú cestu, ktorá má byť vynikajúci príležitosťou zanechať za sebou starosti každodenného života a zrelaxovať sa po intenzívnej atmosfére svadobných príprav. Vynechať medové týždne je veľká škoda, pretože je to zároveň skvelá príležitosť spoločne osláviť novú éru Vášho spoločného života.

Líbánky v exotice
Líbánky v exotice
Líbánky v exotice


Na medových týždňoch by sa nemalo šetriť, pretože táto cesta je prinajmenšom rovnako dôležitá ako veľký deň, ktorý už máte za sebou. V prípade, že novomanželia spoločne dospejú k rozhodnutiu, kde by chceli stráviť svadobnú cestu, čakajú ich nesmierne krásne chvíle.

Začnú ochutnávať prvé kroky spoločného života, vzájomne sa poznávať a venovať svojmu partnerovi zvláštnu pozornosť. Vzhľadom na množstvo výdavkov zo svadbou sa to môže zdať na prvý pohľad obtiažnym rozhodnutím. V prípade, že nevesta a ženích napriek tomu dajú šancu ako naplniť predstavu o svadobnej ceste, zvyčajne o tomto rozhodujú v súvislosti s plánovaním svadby a ich finančný rámec rozpočtu zahŕňa aj svadobnú cestu.

Vybrať vhodný termín svadobnej cesty s ohľadom na dátum svadby býva dosť náročné, preto odporúčame pred svadbou kontaktovať cestovná kancelária, aby príslušné rozhodnutie kde a kedy bolo ľahšie. Všeobecne platí, že cieľ vašej svadobnej cesty sa líšia od bežných rekreačných destinácií. Je správne chcieť niečo špeciálne, jedinečné a netradičné, aby bolo na čo dlhodobo spomínať.

Pri takejto ceste musíte počítať v závislosti na vybrané destinácie z vybavením dôležitých formalít (cestovný pas, víza, očkovací preukaz, atď.), Ktoré sú požadované pred návštevou vybranej destinácie. pri exotických destináciách je neraz potrebné alebo vyžadované práve očkovanie.

Zvlášť je potrebné myslieť na počasie, pretože v exotických destináciách sa striedajú obdobia sucha a slnečného počasia s obdobiami dažďa a hurikánová sezóna. Určite by vás nepotešilo zistiť tieto skutočnosti keď ste už sedíte na palube lietadla. Je úžasné každé ráno prebudiť sa na "TOP mieste", len tak leňošiť na pláži, užívať si teplé more a horúce lúče slnka. Na exotické svadobnej ceste sa toho dá zažiť oveľa viac. Možno by bolo pekné prekvapiť svojho partnera s možnosťou potápania alebo príjemnou masážou na pláži pri západe slnka. No povedzte ... kto by tomu odolal?

Indický oceán je miestom, kde Vaše sny naplňujú predstavu o romantickej svadobnej ceste. Všadeprítomná biela farba, hodvábny piesok, azúrovo čisté more, svieže palmy, jasná a modrá obloha kde luxusné hotely skutočne naplní všetky želania. Bez ohľadu na to aký ostrov si vyberiete, dostanete celoživostnú skúsenosť a jedinečný zážitok či už sa jedná o Maurícius, Seychely, Maledivy alebo Madagaskar.

Líbánky v exotice
Líbánky v exotice
Líbánky v exotice


Ak sa rozhodnete pre Karibik, vône, farby a láskavosť miestnych obyvateľov okamžite vo vás zanechajú nezmazateľnú stopu. Nehovoriac o tom, či to bude Kuba, Jamajka, Dominikánska republika, alebo susedné ostrovy. Sú to krásne krajiny, farebné mesta z jedinečnými kultúrami a priateľskými miestnymi obyvateľmi.

Ak si vyberiete za cieľ vašej svadobnej cesty Ázii, nech si vyberiete Bali, Srí Lanku, Thajsko, alebo Vietnam, mladý pár tam čaká veľa ďalšich možností. Slávne ázijské pohostinstvá, rušné mestá, malebné pláže, prechádzky džungľou na slonoch to sú ideálne podmienky pre strávenie medových týždňov.

Či už ste nevesta alebo ženích ani jeden z vás nebude ľutovať strávený čas na svadobnej ceste. Je rozhodnuté, pretože prvá plavba života začína a romantika je jednou z hlavných postáv.