Luxusné plavby na zaoceánskych lodiach

Dovolenka na výletnej lodi. Plávajúce mesto a zábavné centrum.

V poslednej dobe sa z pochopiteľných dôvodov zvyšuje dopyt po plavbe výletnou loďou. Či už sa rozhodnete preskúmať Stredomoria, exotické či severnej mesta, výlet loďou je vynikajúcou voľbou. Môžete užívať všetky výhody, ktoré cestovanie touto formou ponúka. Predvídateľnosť, bezpečnosť, komplexné služby a luxusné podmienky sú v dnešnom svete raritou.

Počas siedmich až desiatich dní môžete navštíviť 3-4 nádherné krajiny bez toho ste sa museli obťažovať sťahovaním a cestovaním. Čaká vás jedinečný pôžitok a elegantný podmienky, ceny služieb sú transparentné. Cestujúci verejnosť je medzinárodná, nie ste zatvorenie s tou istou skupinkou ľudí celý týždeň. Okružná plavba v sebe spája luxusné cestovanie, poznanie nových miest a cestovanie. Cestujúci sa môžu slobodne rozhodnúť, či si chcú užívať ničnerobenie a all inclusive služby na lodi, alebo uprednostní prehliadku mesta. Vo večerných hodinách si môžete vyberať z bohatého programu na lodi alebo v prístave.

Plavby
Plavby
Plavby

Preziosa a Fantasia sú sesterské lode, preziosa je najmladší zo 14 plavidiel spoločnosti. Na takmer 140 000 tonovej lodi sa pohodlne vojde viac ako 5000 ľudí, samozrejme väčšinu tvoria cestujúci. Cestujúci majú k dispozícii 1751 kajút, ktoré ponúkajú rovnako vynikajúce služby ako hociktorý hotel. Každý detail lode odráža taliansky šarm a pohostinnosť, spája v sebe tradičné a moderné prvky. Samotná spoločnosť je v talianskom vlastníctve.

Zaujímavosťou je, že Preziosi pôvodne objednala líbyjská spoločnosť, ale v dôsledku politických zmien ju nakoniec kúpila talianska spoločnosť. Podľa návrhu malo hostí čakať žraločia akvárium, mramorové podlahy, 120 tonové pozlátené zrkadlo, luster sa Swarowski kryštály a mali ju nazvať Phoenicia podľa arabskej jari. Nakoniec loď pokrstili v Janove a "krstný matkou" sa stala svetoznáma osobnosť Sofia Loren. O hudobný sprievod sa postaral Ennio Morricone. Preziosa sa plaví pozdĺž brazílskeho pobrežia a po Stredozemnom mori.

Bazény a vírivky zaistí dobrú náladu pri relaxácii. Bowlingová dráha, športové ihrisko, fitness a wellness centrum garantujú bezstarostný odpočinok. Balneo masáže, turecké kúpele, sauna - to všetko nájdete na jednom mieste. Loď je rajom aj pre deti, čaká je špeciálny úsek. 4D kino, diskotéka, kasíno, herňa a simulátor Formule 1 ponúka zábavu pre staršie. Hostia majú k dispozícii tri medzinárodné reštaurácie a viac ako 20 barov.

Aby boli služby viac personalizované, a úplne zohľadňujú osobné potreby, v ponuke nechýbajú ani rôzne balíčky. Balíček Bella je vhodný pre tých, ktorí si chcú sami vybrať kajutu a miesto na sedenie v reštaurácii. Túži po veľkolepé zábave v broadwayskom štýle, ale svoj deň si chcú spestriť aj športovaním. Balíček Fantastica ponúka Okrem toho lepšie izby, 24-hodinovú izbovú službu a organizované programy pre deti, čo je vynikajúcou voľbou pre rodiny s deťmi. Balíček Aurea zahŕňa aj wellness služby pre tých, ktorí chcú aktívne oddychovať. Wellness balíček bol pripravený pre tých, ktorí sa snažia viesť zdravú životosprávu a chcú sa o svoje zdravie starať aspoň počas dovolenky. Majú k dispozícii osobného trénera, ktorí vytvoria individuálny fitness program a hostia môžu žiadať aj posúdenie celkového zdravotného stavu. Dostanú čerstvo vypraté športové oblečenie a v reštaurácii je čaká zdravé občerstvenie a nápoje.

Neváhajte a vyberte si ktorýkoľvek výlet loďou, všetky zaistí bezstarostnú dovolenku pre každého člena vašej rodiny či priateľom.