Parkovanie na letisku - od Bratislavy cez Viedeň až po Budapešť

Parkovanie na letisku - od Bratislavy cez Viedeň až po Budapešť

Existuje mnoho spôsobov ako sa dopraviť na letisko a medzi tie najobľúbenejšie patria doprava vlastným vozidlom. Aby ste sa nemuseli zdržiavať hľadaním vhodného parkovanie pred odletom, pripravili sme pre vás širokú ponuku parkovanie pre väčšinu našich i blízkych nemeckých letísk.

Parkovanie na letisku v Prahe

Pokud hledáte nejlepší ceny parkování pro odlety z Letiště Václava Havla v Praze, pak jste na správné adrese. Zajistíme pro vás cenově nejdostupňější a bezpečné parkování prostřednictvím exkluzivní spolupráce se společností Go parking s.r.o., která provozuje kryté a hlídané parkovací plochy jen pár minut od terminálu č.1. Alternativně jsme schopni sjedat parkování dle vašich přání a požadavků, např. soukromé parkoviště.

Parkovanie na letisku na nemeckých a rakúskych letiskách

Radi pre vás zaistíme preverený a cenovo výhodnú službu parkovanie v letiskových hoteloch. Ide o ideálne riešenie pre odlety z nemeckých a rakúskych letísk, kedy sa nemusíte prepravovať zo vzdialených parkovísk na vlastné náklady na letisko, ale transfer je poskytovaný buď priamo hotelom alebo kyvadlovou dopravou. Exkluzívnym, však finačne dostupným, riešením je tiež možnosť prespanie v letiskovom hoteli. V cene ubytovania na jednu noc je zvyčajne zahrnuté parkovanie vozidla pre celú dobu vašej dovolenky.

Ponuka parkovanie na nemeckých a rakúskych letiskách (Viedeň, Mníchov, Drážďany, Lipsko a Berlín) je obyčajne súčasťou rezervácie vašej dovolenky. Povedzte nám prosím, ak o túto službu máte záujem už pri zostavovaní ponuky zájazdu. Pokiaľ máte záujem len o parkovaní, sme vám k dispozícii na telefónnom čísle+ 420 800 77 00 88 (pro ČR) nebo +421 23 21 99 530.