Prenajmite si auto a užite si dovolenku bez starostí!

Prenajmite si auto a užite si dovolenku bez starostí!

Prejdite sa v parádnej káre a užite si dovolenku bez starostí z toho, že niekde zostanete trčať. Máme širokú sieť kontaktov, ktorú rozhodíme, aby sme vám zaistili čo najpohodlnejšie dovolenku v aute vašich predstáv. Vyberte si vozidlo podľa vašich predstáv. Či už túžite po ekonomickej úspore alebo bezbrehom luxusu, zariadime to. 

Požičanie auta na dovolenku nie je žiadna drahá záležitosť a v mnohých prípadoch je to dokonca to najrozumnejšie riešenie. Dnes si nepožičiava auto ten, kto má mnoho tisíc navyše, ale naopak tí, ktorí myslia ekonomicky a nemajú záujem na tom, aby ich dovolenka zruinovalo. Dali sme pre vás dohromady hneď niekoľko dôvodov, prečo je to to najlepšie riešenie pre vašu dovolenku.

4 výhody dovolenke s požičaným autom

Istota

Vaše auto síce nie je najstarší, ale tu to škrípe, tu píska, tu je to ulomené, tu to nejde stlačiť ... Je tam jednoducho pár múch a ak nie ste profesionál alebo na slovo vzatý automechanik, nikdy neviete, čo sa môže pokaziť. Čo sa javí ako prehriatiu autá, môže byť zahltený motor, čo ako pískanie brzdy, môže byť skoré vypovedaní jej funkcie. Nie je to sranda zostať trčať na diaľnici v 40 ° Celzia alebo naopak v -5 °. Obzvlášť ak ste v krajine, ktorej jazyk pomaly neovládate. Požičané auto je ale preverené, skontrolované a zaručene v poriadku. Riziko, že niekde zostanete štát sa teda minimálna.

Ušetríte

Samozrejme či zvolíte obrovské BMW na prvý pohľad pripomínajúce limuzínu, je to ako by ste peniaze rozmenil na malé bankovky a hádzali ich po ceste z okna. Ale ak zvolíte úsporné vozidlo s minimálnou spotrebou, zachováte sa ekonomicky a ušetrené peniažky môžete odložiť na ďalšiu dovolenku alebo minúť na tej súčasnej.

Presne na mieru

Keď máte doma v garáži voz pripomínajúci viac než auto krabičku od zápaliek, ťažko podniknete dovolenku s bandou nemajetných slobodných priateľov. Chcelo by to proste niečo väčšieho. Alebo si chcete urobiť s partnerom výlet po zabudnutých končinách a v aute by sa vám zle prespávali? Choďte do obytného vozidla a vaša dovolenka nebude riadená žiadnym patolízalským sprievodcu. Skrátka požičajte si auto, ktoré je pre vašu dovolenku ako stvorené! Je to komfort na nezaplatenie.

Žiadne škody

Vaše auto možno dovolenku zvládne, ale pomyslite na všetky tie kilometre, ktoré mu to nezmazateľne vryje do tachometra? Nie je lepšie je najazdiť pekne vo vlastnom z práce a do práce, na nákupoch a krátkych výletoch? Dlhú cestou na dovolenku zbytočne opotrebujú auto a znížite tak jeho hodnotu. Radšej znížte hodnotu toho v požičovni.