Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Premýšľate, čím potešiť vašich blízkych potrebné k príležitosti výročia, narodenín alebo svadbe? Môžete vybrať z radu klišé, ako sú darčekové koše, blahoželania alebo tematické hrnčeky. Ale čo tak vybrať dar, ktorý nielen, že vaše najbližšie maximálne potešia, ale navyše im aj zmení život a nezmazateľne sa tak zapíše do ich pamäti?


Darujte svojim blízkym ktorýkoľvek zo zájazdov na našich stránkach. Vymyslite do poukazu na neho vlastný text a my ho vložíme do parádneho obalu s tematikou, ktorá bude vlastné ročnému obdobiu. Teda s motívmi leta a zážitkov na slniečku alebo zimy a snežných radovánok. Určite viete, či sú vaši rodinní príslušníci, priatelia alebo obchodní partneri milovníci tepla alebo si radšej doprajú adrenalín na horských svahoch.

3 dôvody, prečo je zájazd ten pravý darček

Nemôžete sa seknúť

Nebudete musieť vracať zlú veľkosť alebo nevhodný darček. Termín zájazdu si obdarovaný zvolí sám, preto sa nemusíte rozhodovať, ako sa obdarovanému prispôsobiť.

Žiadny materializmus

Dnešný svet je utopený v materialistických hodnotách i veciach. Preto si ľudia najviac cenia zážitkov. O tie je nikto nepripraví a navždy zostanú v ich srdciach.

Budete originálny

Medzi všetkými tými trápnymi balíčky zbytočností, z ktorých väčšinu oslávenec ani nepotrebuje, sa vy blysnete darčekom, ktorý je nadčasový a skutočne originálne.

Ako to funguje?

Stačí si objednať dovolenku pri CK Delta Reisen a oznámiť nám, že sa jedná o dar. O všetko ostatné sa už postaráme!