Medové týždne v exotike

Medové týždne v exotike

Po svadbe sa zvyčajne mladomanželia snažia naplniť svoje túžby. Vydávajú sa spoločne na svadobnú cestu, ktorá má byť vynikajúcou príležitosťou zanechať za sebou starosti každodenného života a zrelaxovať sa po intenzívnej atmosfére svadobných príprav.

Dominikai Köztársaság tengerpart
Dominikai Köztársaság utazás
Dominikai Köztársaság üdülés

Vynechať medové týždne je veľká škoda, pretože je to zároveň skvelá príležitosť spoločne osláviť novú éru Vášho spoločného života. Na medových týždňoch by sa nemalo šetriť, pretože táto cesta je prinajmenšom rovnako dôležitá ako veľký deň, ktorý už máte za sebou. V prípade, že mladomanželia spoločne dospejú k rozhodnutiu kde by chceli stráviť svadobnú cestu, čakajú ich nesmierne krásne chvíle. Začnú ochutnávať prvé kroky spoločného života, vzájomne sa poznávať a venovať svôjmu partnerovi osobitnú pozornosť.

Vzhľadom na množstvo výdavkov zo svadbou sa to môže zdať na prvý pohľad obtiažným rozhodnutím. V prípade, že nevesta a ženích aj napriek tomu dajú šancu ako naplniť predstavu o svadobnej ceste, zvyčajne o tomto rozhodujú v súvislosti s plánovaním svadby a ich finančný rámec rozpočtu zahŕňa aj svadobnú cestu. Vybrať vhodný termín svadobnej cesty vzhľadom na dátum svadby býva dosť náročné, preto doporučujeme pred svadbou kontaktovať cestovnú kanceláriu, aby príslušné rozhodnutie kde a kedy bolo ľahšie. Všeobecne platí, že cieľ vašej svadobnej cesty sa líši od bežných rekreačných destinácií. Je správne chcieť niečo špeciálne, jedinečné a netradičné, aby bolo na čo dlhodobo spomínať. Pri takejto ceste musíte počítať v závislosti od vybranej destinaćie z vybavením dôležitých formalít (cestovný pas, víza, očkovací preukaz, atď.),ktoré sú požadované pred návštevou vybranej destinácie. Pri exotických destináciách je neraz potrebné alebo vyžadované práve očkovanie. Osobitne je potrebné myslieť na počasie, pretože v exotických destináciách sa striedajú obdobia sucha a slnečného počasia s obdobiami dažďa a hurikánovou sezónou. Určite by vás nepotešilo zisťiť tieto skutočnosti keď ste už sedíte na palube lietadla.

Je úžasné každé ráno prebudiť sa na "TOP mieste", len tak leňošiť na pláži, užívať si teplé more a horúce lúče slnka. Na exotickej svadobnej ceste sa toho dá zažiť oveľa viac. Možno by bolo pekné prekvapiť svôjho partnera s možnosťou potápania, alebo príjemnou masážou na pláži pri západe slnka. No povedzte... kto by tomu odolal?

Dominikai Köztársaság tengerpart
Dominikai Köztársaság utazás
Dominikai Köztársaság üdülés

Indický oceán je miestom, kde Vaše sny napĺňajú predstavu o romantickej svadobnej ceste. Všadeprítomná biela farba, hodvábny piesok, azúrovo čisté more, svieže palmy, jasná a modrá obloha kde luxusné hotely skutočne naplnia všetky želania. Bez ohľadu na to aký ostrov si vyberiete, dostanete celoživostnú skúsenosť a jedinečný zážitok či už sa jedná o Maurícius, Seychely, Maledivy alebo Madagaskar.

Ak sa rozhodnete pre Karibik, vône, farby a láskavosť miestnych obyvateľov okamžite vo vás zanechajú nezmazateľnú stopu. Nehovoriac o tom, či to bude Kuba, Jamajka, Dominikánska republika, alebo susedné ostrovy. Sú to krásne krajiny, farebné mestá z jedinečnými kultúrami a priateľskými miestnymi obyvateľmi.

Pokiaľ si vyberiete za cieľ vašej svadobnej cesty Áziu, nech si vyberiete Bali, Srí Lanku, Thajsko, alebo Vietnam, mladý pár tam čaká mnoho ďalšich možností. Slávne ázijské pohostinstvá, rušné mestá, malebné pláže, prechádzky džungľou na slonoch to sú ideálne podmienky na strávenie medových týždňov.

Či už ste nevesta, alebo ženích ani jeden z vás nebude ľutovať strávený čas na svadobnej ceste. Je rozhodnuté, pretože prvá plavba života začína a romantika je jednou z hlavných postáv.

Pre viac informácií volajte +421 2 332 153 81. alebo píšte na  info@travelio.sk.

 

Pre viac informácií volajte +421 2 332 153 81. alebo píšte na  info@travelio.sk.

Mentés

starstarstarstar
21.8. - 30.8.2018, 10 dní
Detail
starstar
21.8. - 30.8.2018, 10 dní
Detail
starstarstar
24.10. - 3.11.2018, 11 dní
Detail
starstarstarstar
21.8. - 30.8.2018, 10 dní
Detail
Stránka 1 zo 12, zobrazených 8 ponúk z 90 celkom, od 1. do 8. ponuky.